KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395355
nr 1539 5355
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Oljemålning, Figur. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 77x66 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:34:18
2/5 19:40:10
700 kr
8/5 06:23:40
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson